La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 602 Culés

7

najlepszy komentarz


0

@pluszek z własnej autopsji potwierdzam, ze odcinek Kąty Wrocławskie - Wrocław, to dzień w dzień seria wypadków. W ubiegłym tygodniu na odcinku 2km trzy kolizje, a kilka km dalej płonęła ciężarówka. Jakiś czas temu chlop osobówka wmontował się w tira i ku zdziwieniu uciekł w pola zostawiając w bagażniku kilka worków na śmieci pełnych zielska.

Ale to nie oznacza, ze trzeba tak płakac:))

0

@pluszek w sumie dobrze jakby skończyła sie bateria w smartfonie to niemialaby z czego zadzwonić;[

2

@pluszek Przytuliłbym ją.

0

@pluszek Skąd pewność, że miała sprawną klimatyzację w tym aucie? Powodzenia w staniu na autostradzie na pełnym słońcu w taki upał.

0

@pluszek @Kgorecki2500 dzisiaj jedzenia i pićku nie rozwoził to takie są teraz efekty.

3

@ElGuerrero ale skoro wiesz ze będą korki, wiesz ze będzie 40 stopni, to chyba kupujesz wodę sobie?

0

@pluszek wtedy nie było tiktoka

3

@pluszek Ogólnie ja rozumiem w zupełności to, że gotować się w samochodzie (pewnie bez klimy) to tragedia.
Jedyne czego nie rozumiem to po jaką cholerę wyciągać ten głupi telefon i nagrywać jeszcze głupszego tiktoka. Do tego obwinianie za te sytuację kraj i jeszcze nazywanie go chorym to już totalne odklejenie i kuriozum.
I jeszcze żal bo ktoś ze 112 nie może nic poradzić na korek to tym bardziej nie mam pytań.

0

@tbas ale jest takie coś jak klima w samochodzie, no chyba ze jechała jakimś złomem to nie dziwota ze jej odbiło.

0

@tbas wolę droższe napoje i ściągam sobie z baku

0

@pluszek z resztą jak stała w korku przez bite 2h to mogła podejść do byle jakiej osoby i poprosić o butelkę wody.

2

@MirusAmisz może jak ktoś ma tiktoka to niech wejdzie w jej konto, bo może ona cały czas bajtuje pod odwiedzenia a my tutaj dyskutujemy nad jej losem

0

@Rifek I przy okazji ją pocieszyć że jutro będzie lepiej.Zamiast 32 będzie 38 stopni.

0

@pluszek Cycki jej się topią, ale mózg już dawno roztopiony.

0

@ElGuerrero w terminie luty-kwiecień przejeżdżałem tamtędy dokładnie 14 razy i ani razu nie trafiłem na utrudnienia, bez kitu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?