La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

2

Który mecz będziecie dzisiaj oglądać?
Man City pewno gładko poradzi sobie z Borussią M'gladbach, Niemcom nie idzie za dobrze w tym sezonie.

Man Utd - Wolsburg
Szachtar Donieck - PSG
Moim zdaniem najciekawsze mecze środy.

2

@LaManita1997 ja udam się na Old Trafford myślę że to najciekawszy mecz

0

@LaManita1997 Borussia powoli się rozkręca, a mecz w lidze mistrzow z angielskim zespołem to (patrząc na tegoroczne wyniki) bardzo duża szansa na zwycięstwo.

1

@konraden Mówisz chyba o Dortmundzie. Nie bardzo widać po nich żeby się rozkręcali, 14 pozycja w tabeli. Ale racja, różnie to bywa z tym Manchesterem. Ostatnio wysoki porażka Tottenhamem. Liczę na zacięty meczyk :)

0

@LaManita1997 Owszem, 14 pozycja w tabeli , ale dwa ostatnie mecze wygrane dość pewnie(4-2,3-1) , a City przegrało wysoko więc przy odrobinie szczęścia i mądrej taktyce Borussia może powalczyć z anglikami.

0

@konraden Ogólnie to jestem mega zdziwiony, że City grając taką piękna dla oka piłkę, przy tylu okazjach strzeleckich i takich piłkarzach jakich mają w swoim składzie, przegrywają mecze, tak jak było z WestHamem. Będzie ciekawy mecz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?