La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

0


To był piłkarz,gdy on grał w Chelsea,to nie można było mówić że The Blues grają Autobusem.Znakomity piłkarz,pierwszy mój ulubiony zawodnik.Do póki nie zakochałem się w Barcelonie,byłem wielkim fanem Chelsea(tak jak dziś Barcy).Wówczas Frank czarował w Premier League,a wtedy liga angielska była najlepszą ligą świata.Wtedy grały niesamowite nazwiska w Anglii(przede wszystkim znakomici Anglicy),a rywalizacja o mistrza była świetna.Teraz Ci młodzi piłkarze to tylko marni podróbki takich zawodników jak Frankie czy Gerrard,Ferdinand,Joe i Ashley Cole czy bracia Neville.Teraz rządzi tam hajs,a piłka spadła na drugi tor.Smutne,ale ciesze się że mogłem oglądać premier league zanim to wszystko się stało.Lata 2006-2010 najlepsze.

0

@Damian11 Z 40 bramek na uwagę zasługuje max 5, reszta to lufa byle mocniej do przodu i każda taka sama. Nie umniejszam zasług Franka ale bez przesady, albo ktoś się nie wysilił z filmikiem albo Lampard strzelał tylko takie bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?