- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
2
Kupiłem Davida Villę do Tottenhamu w FIFA 16 i idzie na Króla Strzelców BPL.
Przynajmniej w grze jest jeszcze topowym napastnikiem...
2
@Messi1st! Ahh te tryby kariery..
Pamiętam jak w PES 2013 na najwyższym poziomie trudności doprowadziłem Porto na sam szczyt.. miałem miliard na koncie i kupowałem Wilshere'a czy Ayewa z ogółami po 98 na ławkę za łączną sumę ok. 190mln.. bo nie miałem co zrobić z kasą.. ^^
Atak Carroll - Benzema i Chamakh na ławce.. brzmi śmiesznie, ale potrafili porobić każdego :v.. no i w tej edycji PESa nie było lepszego piłkarza niż Atsu.. w wieku 20 lat ovr 78, a w wieku 23 już maksymalne 109.. wszystko gościem można było robić ^^
2
@derlis Ja kiedyś w FIFE 12 grałem karierę MU, i tak sie wczułem, że traktowałem tych piłkarzy z pikseli jak członków rodziny, i po prostu nie miałem serca nikogo ważniejszego sprzedawać, nawet jak był po 30-stce i mu OVR spadał. Ahh, to było piękne 10 sezonów, a potem kariera mi sie zepsuła, tj nie dało sie jej kontynuować, i płakałem jak dziecko, że to koniec :)
Teraz spróbuje dobić 15 sezonów Spurs'ami :D
1
@Messi1st! Ja Bayerem Leverkusen mam rok 2032 na fifie 15 i nie zamierzam konczyc
3
@Messi1st! Coś w tym jest, ja tez utożsamiłem się z Carrollem do tego stopnia, że grał u mnie do 37 roku życia, czyli do końca kariery.. ostatnie 2 sezony wchodził z ławki, świetny joker.. na stałe fragmenty gry w końcówkach meczów go wpuszczałem i zawsze coś z bani wsadził ^^
W FIFIE najwięcej sezonów dobiłem PSG, również w 13.. 23 lata prowadziłem ten zespół, ale wtedy to tak robiłem, że przez 4 sezony z rzędu nie straciłem ani jednego gola i wygrywałem wszystkie spotkania, a jak np. gdzieś "wdupiłem", to wyłączałem grę i grałem na nowo i tak dopóty, dopóki ukończyłem mecz na zero z tyłu.. jakoś mnie tak po pewnym czasie gry naszło, pomyślałem "a, sam fakt, że wygrywam jest już za mało satysfakcjonujący.. podbijam poprzeczkę, od teraz każdy mecz na 0 z tyłu".. ^^
0
@Messi1st! Podobno w trybie kariery po okienku transferowym w styczniu 2016,jeśli ma się w składzie kupionego gracza gra ma zawiechę jakąś i nie można dalej grać.Tryb się resetuje czy coś.EA usilnie stara się to naprawić.
Dlatego czekam na łatkę,żeby grać karierę.
0
@Messi1st! Ja w fifie lubię zaczynać karierę jakimiś ogórkami, załóżmy Watfordem i później wspinam się coraz wyżej po szczeblach kariery, ale nigdy nie zdarzyło mi się być trenerem Barcy lub Realu, najczęściej na Liverpoolu kończyły :D