- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
0
słyszeliście jakie kretyńskie przepisy czekają od stycznia na nowych kierowców ? Załamałem się gdy to usłyszałem,nie potrzebnie odkładałem robienie prawka i na wiosnę będę się musiał męczyć
1
@jackgozdo Dodatkowa kasa.. Robię teraz kat. C na samych testach tyle trzepią że szok. Teorię zdałem za 2 razem było nas około 12 osób zdały 2..
1
@jackgozdo A jakie przepisy nowe? Nie słyszałem, może jakiś link? Co do jędrka, też mam kat C, udało się wszystko za pierwszym razem. A co do przepisów, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :D
0
@Bamek94 no że np nowi kierowcy muszą iść w ciągu 8 miesiecy na dodatkowy kurs za 300zł,mogą jeździć tylko autem z zielonym liściem, i najlepsze na każdej drodze oprócz miast muszą jechać 20km/h mniej niż jest dozwolone,według mnie to jest bez sens,nie dość że inni kierowcy cię zatrąbią na śmierć,no a zielony liść będzie po to by Policja wiedziała na kogo łapankę za te prędkości robić...oto Link http://akademia.autoswiat.pl/baza-wiedzy/prawo-jazdy-zmiany-w-przepisach-od-2016-roku/
0
@jackgozdo Jak to dobrze, że 3 lata temu jak robiłem prawko nie było tych bezsensownych przepisów.
0
@Bamek94 no zazdroszczę,też mogłem,nie potrzebnie odkładałem,a teraz to co się dzieje to jest tragedia,nic tylko utrudniać,nie długo przestanie być opłacalne robienie tego prawa jazdy
0
@jackgozdo Najgorsze dojenie kasy to jest z tymi kursami na przewóz rzeczy, sama kwalifikacja w młodym wieku potrafi kosztować bodajże ponad 3 tysiące. Skąd niby 19 latek ma wziąć tyle pieniędzy?
0
@jackgozdo Nie dramatyzuj.. zniesienie tych bzdetów (przynajmniej niektórych) to jak dla mnie kwestia czasu, bo przy takim absurdzie to ludzie nie będa chcieli do tego podchodzić..