La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

0

Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA w celu aktywacji gry Fifa 16 na Twoim Komputerze przy użyciu twojego konta, spróbuj ponownie później"
Wyskakuje taki komunikat przy włączaniu jakiejkolwiek gry na originie.Miał ktoś coś podobnego?Próbowałem już wyłączyć antywirusa,zapory,sprawdzałem porty i nic.Miał ktoś coś takiego i jak to naprawiliście?

konto usunięte

0

@Damian11 Zadzwoń do Centrum obsługi klienta EA , proste :) Miła obsługa, na pewno ci pomogą.

0

@PLimeCMAG Ehem miła... W fifie 14 jak był bug serwerów że każdemu się fut zresetował (potem wróciły składy) to jak zadzwoniłem i opowiedziałem sytuację to sprawdzili coś w swoim komputerku i nagle powiedzieli że wszystko jest jak najbardziej okej i próbuje ich tylko oszukać. :) :)

konto usunięte

0

@kartovel Jak ja mialem problem orginem to mi pomogli :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?