La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

1

Lecimy do przeszlosci :))



I odpowiedzcie na pytanie w filmiku :p

0

@samo306 Leo Messiiiiiii i tyle :)

2

@samo306 " Kto jest królem Barcelony?"

Od razu mogę powiedzieć,że Messi,nie ma gracza na świecie który byłby lepszey od niego.Leo ma to coś,jest geniuszem w czystej postaci.Potrafi robić z piłką cuda na boisku,potrafi mijać obrońców jak tyczki.Messi w Barcelonie pobił tyle rekordów,strzelił tyle bramek i zanotował tyle asyst...Wybór jest raczej prosty,że królem Barcelony jest Leo.

Ale Ronaldinho to według mnie piłkarz również genialny,potrafił robić na boisku z piłką podobne cuda do Leo.Mało jest piłkarzy którzy tak prezentują/prezentowali swoją technikę na boisku.Według mnie Ronaldinho jest ( przynajmniej dla mnie) jednym z najlepszych piłkarzy w hstorii piłki nożnej.Tak nie żartuję sobie!Dla mnie Ronnie był geniuszem,fantastycznie było go oglądać na boisku.Wiecznie uśmiechnięty i tańczący z piłką w rytmie Samby...

Jednak dla mnie w tym pojedynku lepszy jest Leo,mimo tego,że Ronaldinho jest jednym z mich ulubionych piłkarzy w historii piłki nożnej!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?