La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Jakie składy na Szkocję? Jak dla mnie: Fabiański - Rybus - Pazdan - Glik - Jędrzejczyk - Krycha - Mączyński - Grosik - Milik - Kuba - Lewy.
Chciałbym jeszcze zobaczyć Mierzejewskiego, no ale cóż...

konto usunięte

0

@Kreaton Ja za Mączyńskiego, dałbym Karola Linettego ale jak wiadomo, nawet jakby Mączyński miałby kontuzję to i tak, by zagrał :)

0

@Kreaton Ja bym wystawil taki:
4-4-2 z dwojka DP
Fabianski-Piszczek-Glik-Pazdan-Rybus-Krycha-Jodla-Grosik-Kuba-Milik-Lewy
Chcialbym zobaczyc Jędze bo on z mojego miasta pochodzi z Dębicy ale jest po ciężkiej kontuzji i może mu sił nie starczyć na 90 min wojny

0

@ViscaElLeo Oj coś się boję o Piszczka. Oglądałeś ostatnie mecze Borussi? Jakby to powiedzieć.... nie wypadł zbyt dobrze

0

@Kreaton Piszczu zagrał dzis wybornie i zamknął mordy wielu krytykom

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?