La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 525 Culés

4

Benzema wypada realowi na 3-4 tygodnie,bardzo dobrze

Kruszy się im kadra,na następny mecz będą bez Benzemy,Danilo,Jamesa,Pepe,Ramosa,Jese i być może nawet Ronaldo.Jako kibic Barcelony ciesze się z takiego obrotu sprawy,gdyż szanse że stracą kolejne punkty diametralnie wzrosły.My w pierwszej części sezonu mamy o wiele trudniejsze mecze i bycie liderem po 19 meczach byłoby czymś genialnym.

1

@Damian11 I pomyśleć, że kibice Barcelony co chwilę płaczą o kontuzje. W Madrycie jest o wiele gorzej.

konto usunięte

0

@Damian11 Nie znasz powiedzenia, że nie należy cieszyć się z czyjegoś wypadku? W tamtym sezonie Modrić im wypadł i przez to przegrali wszystko na finiszu, w tym jeśli będzie zdrowy mogą wygrać wszystko, teraz fortuna się odwróciła i to my cierpimy z tego powodu więc trochę pokory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?