La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

0

Według was jakie były najlepsze transfery tego lata?
De Bruyne
Martial
Depay
Di Maria
Costa
Sterling
Dla mnie wybór jest prosty: Costa, człowiek rakieta. Wszechstronny zawodnik, za dobre pieniądze. Na drugim miejscu De Bruyne który kosztował ZA DUŻO. Ale jest świetnym zawodnikiem i na pewno będzie czołową postacią w BPL

konto usunięte

1

@camp_torres10 1. Costa
2. De Bruyne
3. Kto to kumba e
4. Di Maria
5. Sterling
6. Depay

0

@camp_torres10 Vermalen, to najlepszy transfer Barcy.
Tego lata to chyba D.Costa, ale ocenianie najlepszego transferu październiku. Jest niepoważne. Di Maria też dobrze grał do października, listopada w Man.Utd, wprost wymiatał, a teraz transfer do PSG, moim zdaniem dobrze mu zrobi :)

konto usunięte

0

@camp_torres10 Douglas Costa to niepodważalny król letniego okna transferowego 2015 roku.. czuję, że Alex Teixeira po odejściu do lepszego zespołu grałby na podobnym poziomie..

.. a tak spoza listy, to według mnie w Juventusie całkiem fajnie gra Mario Lemina : )

0

@PheNOmeN Arda Turan?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?