La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

12

Neuer: " Marc André ter Stegen i Bernd Leno to świetni bramkarze.Jestem fanem ich obu. "

Neymar: : " Chcę w tym roku,ponownie wygrać Ligę Mistrzów. "

Messi: " Dybala będzie świetnym zawodnikiem.Uwierzcie mi. "

konto usunięte

3

@ViscaBarca123 Za to Leno i ter Stegen za sobą nie przepadają, rywalizują ze sobą począwszy od zgrupowań niemieckiej kadry u-16 i chyba będzie trwała jeszcze kilkanaście lat. Jedno jest pewne, bramkę Niemcy mają dobrze obsadzoną na najbliższe dziesięć lat. Nawet kwestia idoli ich różni - Marc woli Kahna, Bernd Lehmanna, w sumie mam deja vu.

konto usunięte

4

@Bartra_FCB Ter Stegen i Leno niczym Lehmann i Khan... Tylko jedno ich różni. Oni mają gościa który póki co ich pogodził, a więc Neuera i to on stoi w bramce Niemiec, a wtedy bramkarze Bayernu i Arsenalu rywalizowały o bluzę numer 1.

Tak w ogóle to Niemcy mają jeszcze np. Kevina Trappa czy Rona Roberta Zielera.
Od biedy Rene Adlera, Ralfa Fahrmanna czy już powoli gasnącego Romana Weidenffellera.
Niemcy pozycję bramkarską mają obsadzoną na lata.

0

@Bartra_FCB Kahna wyżej sobie cenie od Lehmana. Jeden z najlepszych bramkarzy w historii.

konto usunięte

0

@Stinger Szkoda, że Zielerowi się nie udało w United, z kolei liczę na Trappa, że wygryzie na dobre Sirigu (jakoś nigdy za nim nie przepadałem), a reszta w podeszłym wieku, prócz Fahrmanna chyba. Myślę, że i tak bój stoczą ter Stegen z Leno...

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ja również, w sumie mój ulubiony bramkarz, mogę go włożyć do jednego worka z Edwinem van der Saarem czy Gigi Buffonem. Lehmanna nie lubiłem, pamiętam czerwoną kartkę na Eto'o, szkoda tylko, że sędzie nie zaliczył wtedy bramki, tylko podyktował rzut wolny, który nie zmienił wyniku.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB No szkoda że Zieler nie dał tam rady bo myślę że zasługuje on na lepszy klub niż Hannover który walczy o utrzymanie.
Też jestem za Trappem w jego "rywalizacji" z Sirigu.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB Dokładnie, wtedy ten gol Ludovica Giuly'ego moim zdaniem mógł być uznany.
Mimo wszystko gdyby ten gol był uznany może nie było by już do końca takich emocji i Larsson show?
Dobrze że ten finał skończył się świetnie dla Barcelony.

konto usunięte

0

@Stinger Racja, nie byłoby Bellettiego i słynnego Larssona ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?