La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 805 Culés

6

Tak widze ze powstał wątek o Tv w Polsce i nie umiem pojąć jednej rzeczy: Skad bierze sie ten fenomen tych wszystkich mam talent, voice of Poland, musi be the music albo nawet idiotyczne skakania do wody. Dla mnie oglądać taki program w weekend wieczór to strata czasu. Wole posiedzieć na fcbarca.com. A z Tv to lubie czasami luknac na MasterChefa itp. no i na programy typu National Geographic i tyle.
O zapomniałbym: sport ;)

0

@barcelonaLM Ostatnie podrygi telewizji w obecnej formie, niedługo wszystko będzie przez Neta ;)

0

@barcelonaLM dokladnie albo to hu... dlaczego ja albo jakies zaje... słoiki o dup... maryny tak mnie to wkur.... ze nie moge na to patrzec a to leci co godzine w tv mogliby puscic jakies 4 pancernych lub inny stary klasyk a nie to dziadostwo co sie kłucą o byle co

0

@ViscaElLeo Nie rozumiem trochę, nie podoba Ci sie, nie oglądaj. Nie zarobią tyle na 4 pancernych co na tych pierdołach, a nie oszukujmy sie - tu chodzi o pieniądze, a klasyki mozes zawsze puścić sobie na necie :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?