La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

6

Część [2/3]
Następnym momentem,jest sytuacja w której Puyol z linii bramkowej broni atomowy strzał
Roberto Carlosa.Broni go...ale swoją własną twarzą.Co robi po tym jak dostał z całej siły w twarz?
Otrzepuje się i gra dalej,dopiero później zostaje opatrzony.Wielokrotnie widzieliśmy ogromne poświęceniu u Pyola,
to jak miał złamaną kość policzkową itd..ale ta sytuacja należy najbardziej rozpoznawalnych:
Lepszej jakości nie znalazłem.Od 0,23s



Puyol miał bardzo burzliwy charakter.W 2006 roku został wybrany kapitanem pierwszej drużyny Barcelony,zastąpił..Luisa Enrique!W tym samym roku Barcelona zdobyła Ligę Mistrzów,a Puyol został drugim zawodnikiem Barcy w historii który podniósł ten puchar.Carles musiał w tym meczu upilnować,będącego u szczytu formy Henry ( Nie wiem jak się odmienia) jego ojciec był wtedy na trybunach.Puyol skomentował,to tak: " To był spektakularny mecz,cieszę się,że mój ojciec wszystko to widział z trybun."




0

@ViscaBarca123 Ty to masz łeb mi by się nie chciało, ale widać mamy nowego lancera na stronie, Jak to, by powiedział Tomek Hajto ''spamüj, spamüj, ale inny też szanüj, bo nie poradzisz sobie zagranicą''

1

@Lukita No widzisz chciało mi się,zawsze mogę się czegoś dowiedzieć,tak samo jak inni użytkownicy.Ale jeśli ty nazywasz to spamowaniem to przepraszam,że Ci to przeszkadza.Zapomniałem,że lepiej zadawać głupie pytania o Fifę...

0

@ViscaBarca123 Fifa to problem, który trzeba poruszać i mówić o nim głośno, bo jest skorumpowana do szpiku kości. Wiec uważa, że nie można przejść obok tego obojętnie i trzeba glosno mowić o tym co sie dzieje w FIFA.

1

@Lukita Chodziło mi bardziej o grę...

0

@ViscaBarca123 No tam się toczy gra o wielką kase, kto da więcej ten więcej wygra, masz racje, przykre, że FIFA ma takich ludzi za sterami. Prowadzona jest tam teraz swoista ''gra o tron'' Wiec naprawdę masz sporo racji, chodzi o gre o kase, lub wspomniany tron.

1

@Lukita Dobrze trollujesz.Nie mam zamiaru,dalej kontynuować tej bezsensownej rozmowy. Dobranoc.

2

@ViscaBarca123 Niektórzy wzorują się na Messim czy na CR, ale prawdziwym wzorem do naśladowania jest nasz Tarzan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?