La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

konto usunięte

1

Meksyk pokonał po dogrywce 3-2 USA w meczu barażowym i zagra w Pucharze Konfederacji w 2017 roku.

Tak więc znamy już 5 uczestników tego turnieju i są to:
- Rosja (gospodarz)
- Niemcy (mistrz świata)
- Chile (Mistrz Copa America)
- Meksyk (mistrz Gold Cup)
- Australia (mistrz Azji)

Do obsadzenia zostały jeszcze trzy miejsca.
W 2016 roku poznamy mistrza Europy i Oceanii, a na końcu rok później zwycięzcę PNA.

0

@Stinger powiem szczerze, ze to jest jedyny plus, ze Argentyna nie wygrala CA, bo jednak w 2017 roku Messi bedzie mial chwile spokoju. To samo zreszta tyczy sie Brazylii i Ney'a.

Jak dla mnie Puchar Konfederacji nie ma az takiego prestizu i otoczki jak mistrzostwa kontynentow, nie wspominajac o mś.

konto usunięte

0

@mekston No tak ale jednak fajnie jak się wygrywa wszystko.
MŚ, ME i PK plus IO i jesteś Bogiem w piłce reprezentacyjnej.
Nie mówię że Leo nim nie jest bo wystarczy zobaczyć jak gra ale dalej brakuje mu trzech pierwszych trofeów...

0

@Stinger no tak - tylko moze uwzgledniajac fakt, ze w 2017 bedzie 30-ka na karku, a ostatnia przerwa w wakacje zdarzyla mu sie w 2013 (zreszta wtedy byly problemy z kontuzjami), to uwazam, ze dla Barcy i dla samego Leo bedzie to jednak dobre. 2014 - ms, 2015 - CA, 2016 - CA i moze IO, 2018 - ms, 2019 - CA.

Jak dla mnie to jest jedyny pozytyw z tego przegrania przez Argentyne. Oczywiscie bardzo chcialem zwyciestwa Albicelestes, ale coz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?