La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

2

konto usunięte

1

@kondziu=barca To będzie tragedia jak wyjdą bez Kuby i kogoś do pomocy Lewemu (czyt. Sobiech).

2

@Stinger Kuba musi zagrać, dla mnie nie ma innej opcji kurde.

konto usunięte

1

@kondziu=barca Dla mnie też ale ten skład jest coraz bardziej realny, mimo wszystko liczę że Nawałka ma więcej rozumu w głowie niż to pokazał w czwartek i nie wyjdzie takim składem bo to by oznaczało że bronimy remisu, a Lewy mógłby od razu wracać do Monachium. Sam nic nie zdziała.

1

@Stinger Jeśli wyjdzie ten skład co w tym artykule to tak jak to wczoraj już podsumowałem...

konto usunięte

2

@kondziu=barca Dokładnie tak, nie żebym nie wierzył w Polaków ale taki skład to strzał w kolano.
Irlandia to nie byle kto, 3 dni temu pokonali mistrzów świata i jeśli mamy grać z Olkowskim na skrzydle, Mączyńskim, Wawrzyniakiem, a bez Kuby i Sobiecha to czarno to widzę.

1

@Stinger Przecież jesli nie daj Boże wyjdzie taki skład to to bedzie cyrk.. będziemy wykopywać piłki na ślepo i byle do przodu, może Lewy coś zrobi sam.. a jak wiadomo nie zrobi, Nawałka niech nie popełnia takiego błędu.

1

@Stinger Wawrzyniaka to ja bym bał się wystawić na Gruzję, a co dopiero na Irlandię i to jeszcze w najważniejszym meczu Eliminacji EURO.

konto usunięte

1

@kondziu=barca Lewy może coś trafić bo jest to piłkarz klasy światowej, poza tym będzie miał po lewo Grosika ale jeśli nie będzie Kuby albo kogoś kto pomoże Lewemu będzie jak mówisz cyrk bo wszyscy pokryją Lewego i co wtedy? Mączyński coś strzeli? A może Olkowski?

konto usunięte

1

@daniel32778 Ja też ale co tam, Jędrzejczyk na ławie a będzie grał "Krul"... Jeśli ten skład się potwierdzi to będę bał się o ten mecz.

1

@Stinger No właśnie, Lewy z przodu sam nic nie zrobi, wszyscy go pokryją, skopią jak to Irlandczycy i tyle będzie z gry naszej ofensywnej.. a jeszcze jak "krul" bedzie grał to bok obrony też będzie "dobry"..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?