- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
2
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,19006294,eliminacje-euro-2016-polska-irlandia-to-juz-pewne-linetty.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport Chyba sobie kpią z tym składem.....
1
@kondziu=barca To będzie tragedia jak wyjdą bez Kuby i kogoś do pomocy Lewemu (czyt. Sobiech).
2
@Stinger Kuba musi zagrać, dla mnie nie ma innej opcji kurde.
1
@kondziu=barca Dla mnie też ale ten skład jest coraz bardziej realny, mimo wszystko liczę że Nawałka ma więcej rozumu w głowie niż to pokazał w czwartek i nie wyjdzie takim składem bo to by oznaczało że bronimy remisu, a Lewy mógłby od razu wracać do Monachium. Sam nic nie zdziała.
1
@Stinger Jeśli wyjdzie ten skład co w tym artykule to tak jak to wczoraj już podsumowałem...
2
@kondziu=barca Dokładnie tak, nie żebym nie wierzył w Polaków ale taki skład to strzał w kolano.
Irlandia to nie byle kto, 3 dni temu pokonali mistrzów świata i jeśli mamy grać z Olkowskim na skrzydle, Mączyńskim, Wawrzyniakiem, a bez Kuby i Sobiecha to czarno to widzę.
1
@Stinger Przecież jesli nie daj Boże wyjdzie taki skład to to bedzie cyrk.. będziemy wykopywać piłki na ślepo i byle do przodu, może Lewy coś zrobi sam.. a jak wiadomo nie zrobi, Nawałka niech nie popełnia takiego błędu.
1
@Stinger Wawrzyniaka to ja bym bał się wystawić na Gruzję, a co dopiero na Irlandię i to jeszcze w najważniejszym meczu Eliminacji EURO.
1
@kondziu=barca Lewy może coś trafić bo jest to piłkarz klasy światowej, poza tym będzie miał po lewo Grosika ale jeśli nie będzie Kuby albo kogoś kto pomoże Lewemu będzie jak mówisz cyrk bo wszyscy pokryją Lewego i co wtedy? Mączyński coś strzeli? A może Olkowski?
1
@daniel32778 Ja też ale co tam, Jędrzejczyk na ławie a będzie grał "Krul"... Jeśli ten skład się potwierdzi to będę bał się o ten mecz.
1
@Stinger No właśnie, Lewy z przodu sam nic nie zrobi, wszyscy go pokryją, skopią jak to Irlandczycy i tyle będzie z gry naszej ofensywnej.. a jeszcze jak "krul" bedzie grał to bok obrony też będzie "dobry"..