La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

1

Tak od kilku dni (od meczu naszych Orłów z Irlandią) prześledziłem kilka spotkań Krychowiaka. 2 spotkania z czasów jak grał jeszcze we Francji oraz kilka obszerniejszych skrótów z Sevilli (mecze Sevilli oglądałem też w tamtym sezonie - jakieś 10-15 na pewno widziałem). Tak się zastanawiam czy nie przydałby się on u nas w Barcelonie. Myślę, że Sevilla puściłaby go za jakieś 25-30 baniek. Przyglądałem mu się uważnie, jego wyprowadzenia i odbiory piłek to naprawdę nie są przypadki, to jest CZYSTY progres. Chłopak przez jeden rok z solidnego (tylko solidnego) grajka zrobił się naprawdę jednym z lepszych defensywnych pomocników (wg mnie top 20, a jak się w takim tempie będzie rozwijał to za pół roku będzie w top 10). Hm...Mascherano ma swój wiek, po za tym jego pozycją u nas jest raczej środkowy obrońca. Samper rzadko kiedy dostaje szansę nawet na trening z 1 zespołem, nie wiem czy szukać w nim jeszcze chociażby zmiennika dla Busiego. Wiadomo, że Sergio to klasa, bite TOP 3 w formie na swojej pozycji, ale Krychowiak mógłby u nas grać jako zmiennik Busiego. Jest świetny na swojej pozycji, cena jak na obecny rynek też nie jest jakaś ogromna. Co Wy o tym myślicie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?