- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
9
[Catalunya Radio] Sztab Luisa Enrique naciska, by zarząd zakontraktował dodatkowo (prócz Ardy i Vidala) jeszcze dwóch zawodników.
Dodam, że katalońskie radio oraz RAC, to bardzo wiarygodne źródła, które rzadko kiedy się mylą i w przeciwieństwie do MD, czy Sportu, nie bawią się w plotki transferowe.
Ponoć Tottenham naciska na kupno Sandro za 10 milionów euro, Barca miałaby zachować pierwokup tak jak w przypadku Adamy i Deulofeu, którzy grają w BPL.
Jeśli chodzi o te dwa transfery, to myślę, że transferowy budżet (ponoć 10 milionów + transfer Sandro) pójdzie na Nolito (18 milionów euro), a Barcelona wypożyczy dodatkowo wypożyczy jakiegoś pomocnika - Tielemans, Gundogan lub Bazoer.
Robert Fernandez był na meczu Holandii, ponoć obserwował takich zawodników jak - Bazoer (śpd, śp, stoper), Riedewald (każda pozycja w defensywie, plus śpd - dodatkowo 188 cm wzrostu, 19 lat) oraz El Ghazi (skrzydełko, 188 cm wzrostu, mega talent). Jeden z w/w wczoraj nie grał, nie pamiętam który.
Nolito dał Barcelonie miesiąc na podjęcie decyzji, gdyż na stole ma wysoką ofertę Arsenalu. Zawodnik jednak za wszelką cenę chce grać w Barcelonie, która daje mniejszy kontrakt... Czyżby Nolito fichado już w listopadzie?
3
@Bartra_FCB Noilto i Jarmołenko za 38 mln.
3
@Bartra_FCB I bardzo dobrze, niech Lucho naciska, potrzebujemy wzmocnień :)
2
@fc_barcelona_1899 Na grzyba dwóch, skoro jest Messi, Luis, Ney (podstawa), w odwodzie Munir, od stycznia jeszcze Vidal (którego nie widzę w obronie - na PO raczej zostanie Alves i Roberto, niekoniecznie w tej kolejności), plus na lewym skrzydle może grać Iniesta, a gdyby nie uraz Rafy, to też byśmy go widzieli czasem na skrzydle, no i jeszcze Arda. Moim zdaniem sam Nolito wystarczy, a Jarmołenko niech leci do Chelsea. Wolę Hiszpana i jakiegoś jeszcze pomocnika, bo środek pola kuleje, na co narzeka sam Ney... Moim zdaniem nawet młody Tielemans by coś wniósł nowego, o Gundoganie nie wspomnę...
1
@fc_barcelona_1899 dwóch do przodu to chyba za dużo....lepiej jednego z nich i jakiegoś śp.
0
@Bartra_FCB Swoją drogą kto był ostatnim zawodnikiem wypożyczonym do nas?
0
@mahavishnu Pinto - najpierw wypożyczenie z opłatą 500 tys. euro, po czym przeszedł za darmo, gdyż skończyła my się umowa z Celtą.
Warto też wspomnieć o takich piłkarzach jak Francesco Coco, Mark van Bommel oraz Edgar Davids, którzy grali u nas na wypożyczeniach.
0
@Bartra_FCB Dzięki. Tak rzadko mówi się o tych wypożyczeniach do nas, że zapomniałem o takiej możliwości.