La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 977 Culés

konto usunięte

18

Boniek: " Lewy zasluzyl na Zlota Pilke"

Nie wiem kiedy on zasluzyl zaczal strzelac tyle bramek dopiero 2 tygodnie temu.

Nic nie grac przez caly rok strzelic 15 bramek w 2 tygodnie i faworyt do Zlotej Pilki- Polska Logika.

konto usunięte

1

@kubasuarez I logika co niektórych na fcbarca.com :)

konto usunięte

5

@kubasuarez Nic nie grać przez cały rok?
Wiadomo że TVP czy Onet to już na maksa przesadzają ale takie pisanie jak ty piszesz niczym się nie różni od tych dziennikarzy z TVP czy Onetu...

Obiektywnie patrząc Lewy na świetny rok, prawdopodobnie najlepszy w swojej karierze, a że Messi to kosmita to tylko dlatego ZP mu się w tym roku nie należy... Nie dlatego że nic nie grał ale dlatego że Messi wskoczył na poziom jeszcze wyższy...

Musicie to zrozumieć bo to zasadnicza różnica.
Można mieć zajebisty rok i nie zasłużyć na ZP a można mieć słabszy i zasłużyć, a to się różni tym że są też inni tacy jak Messi i to on tutaj wyznacza szlak, a że zrobił coś niebywałego to proste że Polak na ZP szans nie ma pomimo tak genialnego roku.

0

@Kamilos84 Wg mnie jest pomiedzy na 2 miejscu bo poziomu Leo nikt nie dorowna. Obecnie jest troche wyzej niz ronaldo ze wzgledu na wazne bramki dla Bayernu i Polski a ronaldo takich waznych bramek nie strzela bo w waznych meczach go nie widac a Lewy ciagnie grę Polski i walczy za trzech. Taka moja opinia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?