La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

0

Kupić Arka i zostawić w Ajaxie na wypożyczeniu, fajno by było

konto usunięte

2

@qbuteq Wolałbym kupić Arka i wypożyczyć go do drużyny La Ligi (czyt. Sevilla).

konto usunięte

1

@Stinger No tam byłby zmuszony rywalizować z drzewami, więc myślę, że spokojnie by ich wygryzł jak te korniki. Ciekawa opcja.

konto usunięte

1

@Dorek15 Jeszcze z Kevinem Gameiro z formą z poprzedniego sezonu byłoby ciekawie aczkolwiek mam wrażenie że on jest świetny jako joker.
Llorente póki co nie gra nadzwyczajnie i raczej szybko to się nie zmieni, a Immobile pokazał że poza Serie A jest nikim, nie chcę go obrazić ale taka prawda.

konto usunięte

1

@Stinger W ogóle już sama gra polskiego piłkarza w La Liga, przede wszystkim w dobrym klubie jest świetną sprawą, a co dopiero zobaczyć go w koszulce Blaugrany.. Ma talent i papiery na świetnego grajka, więc kto wie?..

konto usunięte

1

@Dorek15 Dokładnie, na pewno Milik teraz nie jest gotowy grę w Barcelonie ale jakby tak przyszedł do takiej Sevilli np. za rok i pograł tam 2-3 lata to różnie może być...
Talent na poziomie Lewego, jest młodszy i gra na wyższym poziomie niż Lewy w jego wieku, wszystko jest możliwe, dlatego liczę na niego bo zobaczyć Polaka w Barcelonie to marzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?