La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

Nie rozumiem czemu tak Polscy dziennikarze robią sobie i innym wodę z mózgu. Zlota Pilka będzie wręczana za rok 2014, a tam bezapelacyjnie Leo wyprzedził wszystkich...



Owszem, Robert mocno pracuje by znaleźć sie w trójce finalistów Złotej Piłki. I jeżeli z Bayernem zdobyłby tytuły (m.in Liga Mistrzów), byłby przez caly sezon najmocniejszym ogniwem zespolu, to zapewne znalazłby się w trójce najlepszych. Może i nawet by zdobył samą Złotą Piłkę. Ale nie za rok 2014 bo ta Piłka już ma właściciela. A jedyną niewiadomą jest w jakim garniturze odbierze ją Messi :).

0

@dzefrej234 oby nie w tym w kropki tylko ... xd a lewy mam nadzieje ze wygra za rok

konto usunięte

0

@dzefrej234 Oczywiście zgadzam się z Tobą ale ZP jest za rok kalendarzowy a nie sezon.

konto usunięte

0

@dzefrej234 Złota Piłka jest wręczana za rok, a nie za sezon. :D

0

@Bartek110 Ahhh myślami jestem przy meczu. Przepraszam za błąd :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?