La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

4

Wszystko powoli wychodzi na jaw... Hahahahaha teraz zobaczymy jaki ten real jest święty..

0

@barcelonaLM Jednego w tych całych doniesieniach prasowych nie łapie, przecież jeszcze nie wiadomo kto będzie sędziował GD, a tu już Real przekupuje liniowego?

0

@barcelonaLM Biorąc pod uwagę Twój pusty śmiech w środku zdania, zakładam, że jutro rano musisz wstać do gimnazjum, dobranoc :)

0

@Lukita A ty tam na pszyrke sie pouczyles? Dobranoc :)

konto usunięte

3

@Bobo25 Opinia publiczna nie wie ale ludzie od ligi Hiszpańskiej mogą takie rzeczy wcześniej ustalać

0

@barcelonaLM ''pszyrke'' Po P piszemy ''rz'', ale to tylko pokazuje jakiego kalibru człowiekiem jesteś.

1

@Lukita A widze ze czegoś kolega nie załapal. Przecież chyba kazdy by sie domyślił ze specjalnie tak napisałem.

0

@Bobo25 Komisja może wcześniej planować dobór sędziego i naklaniac do korupcji. Oglądając la lige całkiem możliwe że jest skorumpowana

0

@Explode Z tego co mi wiadmo wybiera się arbitra max 2 tyg wcześniej.
A z resztą zobaczymy jak to się rozwinie, choć nie chce mi się w to wierzyć żeby taki klub jak Real, który cały czas jest na świeczniku robił takie cyrki.
Pożyjemy zobaczymy, ide spać dobranoc.

0

@barcelonaLM Tak to można wszystko wytłumaczyć, jakiś określeń używasz taki masz też rozum, ale co ja tam wiem pewnie niewiele...

0

@Lukita Jedna rada dla Ciebie: idź byc kibicem Realu gdzie indziej, najlepiej na ta wasza fioletowa

0

@barcelonaLM Brak argumentów i stajesz się strażnikiem Teksasu, który mi dyktuje co i gdzie mam robić, pisać, słabe, słabe..

konto usunięte

10

@Lukita Człowieku.. dowaliłeś się do randomowego użytkownika w zasadzie o nic. Jeżeli jego uważasz za gimbusa to zadaj sobie bardzo osobiste pytanie - Jak dojrzale wg innych użytkowników wygląda twoje pajacowanie?
Pozdrawiam ;]

2

@Bobo25 MY nie wiemy kto będzie sędziowal. Serio uważasz że w takiej organizacji trudno by bylo się "dogadać" kto ma sędziować mecz za, powiedzmy pol roku?;p Moim skromnym zdaniem to BAAARDZO prawdopodobne:) ale poczekajmy do jutra przynajmniej.. gazety pracują, Cadena Ser toże pracuje.. bendzie siem dzialo

konto usunięte

0

@Bobo25 Sędzia na taki mecz jest wybierany pewnie długo przed meczem tylko my dowiadujemy się później.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?