La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Co sądzicie o niby ofertach za Leo z Man United, Chelsea i Man City? Wg mnie Messi nie zdecyduje się w najbliższych latach przenieść się do Premier League.

konto usunięte

28

@xwiktoriax Jednak czuję, że odejdzie Lucho go nie powołuję ostatnio cholera. Znów konflikt między nimi! :(

konto usunięte

1

@xwiktoriax Tutaj nie trzeba nic sądzić moim zdaniem. Dopóki Leo Messi nie zechce opuścić Barcy, a myślę że to nigdy nie nastąpi to żaden klub nie ma szans na zakontraktowanie Argentyńczyka choćby i miliard euro dawali.

0

@WiSNiA90 Chce poruszyć troche poważny temat, a przychodzisz Ty i sobie żarty robisz..:')

konto usunięte

0

@xwiktoriax No widzisz, włączył się żartowniś :P to co piszesz to ploty i nigdzie nie odejdzie i tyle w temacie.

1

@xwiktoriax Według mnie Leo nigdy nie zdecyduje się na odejście do innej ligi, karierę w Europie zakończy w Barcelonie, po czym definitywnie zakończy ją w Rosario.
Liga Angielska nie może mu nic obecnie zaoferować i to się prędko nie zmieni. Na świecie są obecnie trzy kluby, które deklasują całą resztę i są to właśnie Barca, Real Madryt i Bayern.
Nie widzę Leo w klubie jakiegoś szejka.

konto usunięte

3

@xwiktoriax Szansa, że Messi odejdzie jest taka sama jak to, że Samuraj Douglas wygra złotą piłkę. Wszelkie plotki i inne pierdoły traktuje tylko i wyłącznie jako żart.

konto usunięte

1

@WiSNiA90 Fajny avatar, mi też się zmienił?..

konto usunięte

0

@Dorek15 Tak zmienił sie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?