- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
0
Hej Ludziska! Kto z was ma i czyta książkę ''Pep Guardiola, Sztuka zwyciężania"? ja wlaśnie jestem już dalej niż w połowie i jest niesamowita :) Najlepszy fragment opisujący moment gdy Pep puszczał im 7 minutowy filmik przed finełem LM:)
0
@louitv Ja kupuję w najbliższym czasie. Chętnie poznam opinie szerszą.. :D ciesze się że jest dobra.
0
@Stig powiem, że naprawde warto ją kupić. Początek książki to kariera piłkarska Pepa, opisane są początki kariery, uczucia itd. No i potem przejęcie Barcy B, która w tamtym okresie spadła do 3 ligii. opisany jest tam cały okres tego, następnie przejęcie pierwszej druzyny-sukcesy, problemy, triumfy. Aktualnie czytam o finale LM 2011 :) Ale najogólniej mówiąc książka bardzo wciąga.
1
@louitv Ja przeczytałem, teraz kończę Messiego tego samego autora
1
@louitv Ale z opisem Leo autor pojechał strasznie i tu się zagalopował, w biografii Leo wycofał się prawie ze wszystkiego. Nie uwzględnił wymyślonego zdania że Leo nakazał Pepowi umieścić go na "9" bo jak nie to więcej już nie zagra w Barcelonie. Tu się Balague zagalopował, a poza tym dobra książka.
1
@louitv świetny jest opis taktyki Barcelony i podejścia ogólnie Guardioli do samej strategii jak i do postępowania z zawodnikami i ich kontrolowania.