- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 796 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 796 Culés
0
trzech najbardziej znienawidzonych pilkarzy Barcelonay w historii??
-FIG(a)O
-Ronaldo
-Laudrup
a waszym zdaniem?
9
@poeticus3 figo okej, ale Ronaldo chyba nic wielkiego nam jeszcze nie zrobił. Trzyma się Realu, jest dobrym piłkarzem ale egoistą, tyle.
4
@poeticus3 Ronaldo? Ok ja wiem że później grał w Realu ale nie uważam by jakoś specjalnie ktoś go znienawidził.
Ja tam poza słynnym Portugalczykiem nie mam znienawidzonych piłkarzy, są tacy po których nie spodziewałem się pewnych rzeczy czy transferów ale nie aż tak by zaraz ich nienawidzić.
8
@xwiktoriax Jemu chyba chodzi o Ronaldo z Brazylii. Słynny R9, w końcu on grał w Barcelonie, a CR nie także...
0
@poeticus3 Ja tam znienawidzonych nie mam żadnych, podobnie jak ulubionych.. każdy z osobna jest mi obojętny, bo mnie interesuje wyłącznie kolektyw boiskowy i dopóki w tym elemencie wszystko śmiga, to nieważnym jest kto się na ów element składa ^^
4
@poeticus3 Ronaldo, Laudrup? :O
Znaczy wiem że Laudrup opuścił nas na rzecz Realu a to w ogóle w innych okolicznościach niż figo.
5
@Stinger Wybaczcie, mój błąd.:)
4
@poeticus3 Ronaldo Luís Nasário De Lima? Ja nie widziałem na tej stronie, żeby ktoś obraził słynnego Brazylijczyka jeśli chodzi o niego oczywiście?
4
@Piotr,1985 Jak dla mnie Ronaldo (Brazylia) to jeden z największych piłkarzy których mogłem oglądać.
Mistrz, pomimo tego że grał w Realu uwielbiam go i tylko szkoda że nie jest młodszy i nie mogłem oglądać go od początku jego kariery.
1
@Stinger To jest mój idol z dzieciństwa. Pamiętam jak na rynku mama kupiła mi kiedyś koszuka z jego nazwiskiem. Ależ się nią jarałem wtedy, a jaki szpan był na dzielni:)
0
@xwiktoriax Chodzi mi generalnie o takich, ktorzy grali w Barcelonie ,a pozniej przeniesli sie do Realu
Prawdziwy Ronaldo.....9
0
@PheNOmeN tak Ten sam co wsadzil Realowi 5-0 w klasyku, a po roku przeniosl sie do Realu i nam zaladowal z kolegami 5-0.
Takich pilkarzy, ktorzy zmieniali Real na Barcelone i odwrotnie bylo 33 pilkarzy w historii
1
@poeticus3 Przecież Ronaldo nie przeszedł tam bezpośrednio.. serio aż taki kompleks? Swoją droga dziwny, bo skoro tak to postrzegasz, to Saviola chyba też powinien być na podium.. a, no i nasz kochany trener reprezentował kiedyś Real - jego też nie lubisz?
2
@Piotr,1985 Dokładnie, miałem bardzo podobnie.
Ronaldo to jeden z pierwszych którzy mnie zainteresowali tym sportem.
4
@Stinger Ogólne El Fenomeno to najlepsza "9" w historii ;).
2
@Stinger Może go nienawidzić Inter ponieważ grał we wrogim Milanie, ale ja osobiście nic do niego nie mam.
0
@derlis zle to pojmujesz, zaden kompleks, o L.E nie pisze bo to kierunek od nie z...