La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

0

Niedawno wyszedł ranking Uefa i jesteśmy w rankingu klubowym na 3 miejscu,numer 1 Real a numer drugi Bayern,trochę się wkurzyłem i nie widziałem o co kaman,jak wygraliśmy LM,ale doszło do mnie w końcu że ranking jest z 4 czy tam 5 ostatnich lat a wygląda to tak:

Real - 1/2 , 1/2 , Win, 1/2
Bayern - Finał, Win, 1/2, 1/2
Barcelona - 1/2, 1/2, 1/4, Win

Bilans Spotkań: (Wygrana-Remis-Porażka)

Real > 37-8-7
Bayern > 35-6-12
Barcelona > 32-9-10

Bramki:

Real > 132-46
Bayern > 122-50
Barcelona > 112-48

konto usunięte

0

@rafcio1616 Pod innym newsem już napisałem co nieco ale tuta tylko dodam że to tylko ranking także nie ma co się nim za bardzo przejmować czy coś bo ja w stu procentach wolę np. 9 zwycięstw i 4 porażki Barcy w LM i końcowy triumf niż np. 12 zwycięstw i tą jedyną porażkę w finale który nie daje trofeum...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?