- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
0
Siema! Zna moze ktos jakas strone w stylu cda, bo tutaj strasznie wolno mi sie laduja filmy? Najlepiej jakby bylo mozna zmienic jakosc bo nudy na nocce, a tutaj net najlepszy nie jest.
1
@kepaLechiaGd Kolego, chyba żeś strony pomylił ;D
3
@popis1 Tak myslisz? przegladajac ''la rambla'' to tutaj dziwniejsze pytania padaja, a czasem absurdalne. Znajomi nie znaja to pomyslalem, ze tutaj zapytam i moze ktos zna. Wiec wiesz...
edit.''Na FCBarca.com na od dłuższego czasu brakowało miejsca do dyskusji na różne tematy, nie tylko te związane z futbolem i sportem. Tym miejscem ma być nowopowstała La Rambla, gdzie rozmawiać można o wszystkim, co zachowuje zasady dobrego smaku, nie przekracza norm etycznych i nie jest uciążliwe dla innych użytkowników.'' :)
2
@popis1 Czemu pomylił? Chyba właśnie po to powstała La Rambla, żeby pytać się o takie rzeczy, czyż nie prawda??? Także nie wiem po co był ten komentarz.
1
@kepaLechiaGd Kinoman.tv i zalukaj.tv
0
@Klaudiaa8 Dziekuje! Na kinoman smiga dobrze.
0
@kepaLechiaGd "bo tutaj strasznie wolno mi sie laduja filmy?"
Dopiero po 3 razie zrozumialem ze slowo "tutaj" jest w odniesieniu do cda. Naucz sie precyzować swoje wypowiedzi.
0
@Piotr,1985 Tak jak napisalem wyzej... Błąd logiczny w zdaniu wprowadza w błąd, dziwne ze tylko ja to dostrzegam, hmmm
0
@popis1 Masz racje, teraz jak przeczytalem swoj komentarz to tez za bardzo nie skumalem, poprawie sie w przyszlosci. :)!
0
@kepaLechiaGd Prosze bardzo:) lubię tą stronę, duży wybór filmów i bez rejestrowania i limitów.