- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
5
Czuję satysfakcję, gdy widzę, że coraz więcej osób pośrednio przekonuje się do moich poglądów. Mówiłem wielokrotnie - żadnego Koke, Pogby, czy innej gwiazdki. Dajmy szansę wychowankom. Sergi potencjał pokazał już przynajmniej 2 sezony temu w presezonie (
To samo pisałem o Bartrze, Montoyi. Bartra powinien grać zdecydowanie częściej. Już wielokrotnie prezentował się solidnie i to w spotkaniach z najlepszymi (w pamiętnym finale PK z Realem był najlepszy na boisku - a zapamiętany został jedynie jeden epizod, czyli przegrana walka z Bale'm).
Montoya także - 2/3 sezony temu pod nieobecność (kontuzja) Alvesa prezentował się bardzo solidnie na prawej stronie obrony. Potem, nie widząc dlaczego, Alves z miejsca wrócił do wyjściowego składu. Potem... mówiąc wprost - zmarnowaliśmy jego talent.
0
@Mazi Bartra?
Przegrana walka z Walijczykiem, której przegrać nie musiał - wystarczył faul taktyczny.. to nie jest defensor na poziom Barcelony, na pewno nie na podstawowy skład, bo z dołem tabeli to niech sobie gra.. wielokrotnie prezentował się solidnie, a jeszcze "wielokrotniej" prezentował się tragicznie..
Montoya.. ciekawe co sobie teraz myśli, bo niby tak to tych obrońców było dużo, że aż na wypożyczenie poleciał, a koniec końców potoczyło się tak, że w Barcelonie na prawej stronie obrony śmigał pomocnik, a zapewne grałby on.. ^^
Roberto grał "padakę" niemal od zawsze.. teraz wychodzą mu dwa miesiące i już jest wspaniały.. a może tak poczekajmy, jak tak utrzyma taki poziom sezon lub nawet kilka? : )
6
@derlis Gdyby nie Bartra to nawet nie byłoby o czym mówić. Bartra strzelił bramkę wyrównującą - wielokrotnie popisywał się bardzo dobrymi decyzjami. Pokaż mi te spotkania w których Bartra prezentował się tragicznie.
Wychodzą mu "dwa miesiące" bo w końcu gra. Wcześniej "grał" przez 20 minut na miesiąc.
1
@derlis No tak Ramos błędów nie robi? Niby najlepszy obrońca a klopsyy się zdarzają
2
@derlis Tak jak napisał Mazi: ,,Wychodzą mu "dwa miesiące" bo w końcu gra."
Jak niby Roberto miał Cię zaskakiwać ja nie dostawał minut? Teraz gra praktycznie regularnie i widać, że to owocuje, trzeba poczekać czy coś z Niego będzie.
Bartra, to nie jest defensor na miano Barcelony? Haha, On ma 24 lata, to nie jest dużo. Przed nim jeszcze jakieś 10 lat gry, a doświadczenie zbiera się przez całą karierę. Może nie będzie tak świetny jak Puyol ale należy Mu zaufać. Skreślasz Go. bo inni obrońcy już są na światowym poziomie w wieku 20 lat. Prawda, Oni może mają takie geny, że szybciej się rozwijają. Może Bartra nie jest teraz świetny ale przez nawet jeden sezon, może się bardzo dobrze rozwinąć i stanąć na równi z tymi dwudziestolatkami. Wystarczy jeden czy dwa błędy, żeby Go skreślać? Takim myśleniem każdy klub powinien zmieniać piłkarzy co miesiąc.
1
@Mazi Sam podpierasz swoją tezę tylko jednym meczem..
Wychodzą mu dwa miesiące bo gra.. Bartra gra trochę więcej i co? I tak Roberto gra głównie z konieczności; nie łudźcie się, że przy pełnym składzie będzie grał więcej, niż teraz, bo liczba minut znów spadnie "do normy", no, może ciut wyżej.. : )
Słabe spotkania?
*4-0 z Bilbao,
*Vilanovense (na tle takiego rywala wypadł jak dla mnie dość przeciętnie),
*Superpuchar z Sevillą,
*Eibar (co to za kiwki w tym obszarze boiska? Poszła bramka..)
*nawet w sparingu letnim z United ograny jak dziecko..
.. a to tylko ten sezon..
Zresztą co tu wymieniać jak w meczach z lepszymi rywalami gość w ogóle nie gra.. dalej łudźcie się, że bez powodu.. w ilu on meczach w 2014/15 zagrał.. 20? 25? Na ponad 60 możliwych? Tak, na pewno Lucho sobie kozła ofiarnego znalazł..
Bartra jest strasznie nieregularny, super mecze przeplata fatalnymi, a jak już są fatalne, to wtedy nawet klasa rywala nie ma znaczenia, zawsze coś sknoci..
Nie wydaje mi się, by klasowi obrońcy jeden świetny mecz przeplatali trzema słabymi, no, chyba że mówimy o Pique.. : )
Nie mówię, że defensor ma być bezbłędny, bo futbol to jest przecież gra błędów, ale jak Bartra zagra świetny mecz z 15 siłą ligi to wszyscy pieją z zachwytu i najchętniej w finale LM by go od początku dali.. dla mnie to nie jest gracz na poziom Barcelony i tyle, a wszyscy z parciem na wychowanków niech zrozumieją, że nie każdy gwarantuje ten poziom.. Bartra w Barcelonie to taki odpowiednik Nacho w Realu.
0
@Bartek110 Ooo.. tak wypowiada się ktoś, kto publikuje takie komentarze:
"Haha Bartra zjada Mathieu? Jesteś śmieszny! Obaj grają w kratkę. Obaj grają podobnie. Pokazują się tylko ze słabszymi drużynami ale i tak to im nie zawsze wychodzi!"
? : )
0
@derlis No i co jest nie tak w tym komentarzu?
Rozmawiałem z innym użytkownikiem na temat składu na wczorajszy mecz i napisałem, że Bartra w tym sezonie gra podobnie jak Mathieu. Dobre zawody, przeplata słabymi i pokazuje się tylko ze słabymi drużynami.
0
@Bartek110 Dwa miesiące mi wystarczą, i pewnie właśnie dlatego wspominam o sezonie 2014/15.. oczywiste.
Napisałeś, że pokazują się jedynie ze słabszymi drużynami i że nawet to im nie wychodzi.. mi w przypadku Bartry chodzi dokładnie o to samo i się ze mną kłócisz ^^ #fucklogic
0
@derlis No bo w tym sezonie Bartra nie ma formy i nawet gra ze słabymi zespołami Mu często nie wychodzi. Ale nie skreślam, Go tak ja Ty, tylko dlatego, że ma spadek formy. Pomyśl trochę. Jakby np. Busi miał teraz spadek formy, to też byś go sprzedawał? Nie, bo wiesz, że to jest prawdopodobnie chwilowe i forma wróci. To dlaczego nie pomyślisz, że w przypadku Bartry też tak może być, tylko od razu Go skreślasz? Widzę, że robiłbyś z Barcy drugi Real. Komuś nie idzie gra, to byś Go sprzedał i kupił kolejnego. I tak w kółko.
0
@Bartek110 Czy ja skreślam Bartrę za ten sezon? Trzeci raz muszę pisać, że wspomniałem o sezonie 2014/15? Ok..
B I O R E P O D U W A G Ę R Ó W N I E Ż S E Z O N 2 0 1 4 / 2 0 1 5 ! : ))
Przeszperaj moje komentarze i znajdź ze 2 potwierdzenia Twoich śmiesznych tez dotyczących mojego podejścia do piłkarzy.. znajdź czy kogoś sprzedawałem, a miesiąc później był dla mnie nie do ruszenia lub na odwrót..
Dla mnie Bartra i Roberto i tak nie są graczami na miarę Barcelony i nie sądzę, by prędko uległo to zmianie.. nie jaram się super dwoma miesiącami Roberto, bo jak skład wróci do pełni, to znów wyląduje na ławce i także i Wasze zachwyty skończą się szybciej, niż myślicie : )
Zresztą ja to widzę, że nawet jak gość by ładował po 2 swojaki na mecz, to byś go i tak nie skreślał, bo to "chwilowe".. ^^
Bartra to jest obrońca co najwyżej dla ekipy pokroju Villarreal, a nie Barcelony.. gdyby było inaczej, to chyba by grał, ale co ja tam wiem, to przecież Enrique znalazł sobie paroba którego będzie gnoił i nie dawał mu grać, taka jest prawda, a nie taka, że gość się zwyczajnie nie nadaje..