La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

6

Co do teorii ingerencji w kalendarz rozgrywek. Uważam, ze mamy najbardziej zajebisty kalendarz jaki sobie moglibyśmy zażyczyć. Oczywiście można upatrywać faktu, iż z najważniejszymi drużynami gramy mecze wyjazdowe w trakcie obowiązywania bana transferowego. Pytanie tylko czy zgranie Vidala i Turana z zespołem było by na tyle dobre już od września aby wnosili różnicę do gry zespołu? Na razie zgrywają się z zespołem na treningach i uczą się taktyki Barcelony i myśli trenerskiej Lucho. A Barcelona w najważniejszych meczach sezonu czyli w trakcie fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ćwierćfinałach i półfinałach Pucharu Króla ma najgroźniejszych rywali w lidze hiszpańskiej na własnym boisku. To daje dodatkowa przewagę i zmniejsza pewne zmęczenie podróżami. Teraz to oczywiście pewien problem i trzeba się mocno sprężać, ale jeśli po wyjazdowym meczu z Valencią nie będziemy mieli więcej straty do Realu niż 6 punktów powinno być dobrze. Potem już tylko "z górki" :-)

2

@pax Real w rundzie rewanżowej też ma te trudne mecze raczej u siebie (poza Klasykiem), więc nie mamy pod tym względem specjalnej przewagi ani straty.
Przy odrobinie szczęścia obydwa zespoły będą mieć dostępne szerokie, ciekawe kadry, więc wiosna powinna być bardzo ciekawa.

5

@Korbel Właśnie GD będzie w okolicach 1/4 LM, pożyjemy zobaczymy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?