La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1281 Culés

1

Jak serio Benzema szantażował Valbuene to zwątpię w nację francuską ;D co krok szantaże, sekstaśmy... na co mu by to było mało ma hajsu ? parodia... a do tego Real zostałby bez najlepszego napastnika/zawodnika w tym sezonie... kabaret

0

@lucas1991 Przeciez on jest świadkiem w tej sprawie.. A na co oszustwa podatkowe Neya czy Messiego, biedni to oni chyba nie sa?

3

@Szczepano z tego co czytam na stronie Realu to (nieoficjalnie) przyznał się do udziału w szantażu. Rozumiem, że jechał tam w roli świadka...ale szkoda by było jakby okazało się to prawdą... bardzo podoba mi się styl gry tego piłkarza i wolałbym go oglądać na boisku niż czytać jak żyje za kratami ;)

1

@lucas1991 nie wsadza go, gora zawiasy, jak nie na grzywnie sie tylko skonczy

konto usunięte

7

@Szczepano Komentarz o przyznaniu się Benzemy do szantażowania a ty piszesz o Neymarze i Messim. Kompleksy?

konto usunięte

3

@Szczepano świadkowi nie zabierają paszportu, nie stawiają go przed sądem.

0

@Tarzan Pisanie o Benzemie, ze robi przekręty dla pieniędzy, podczas gdy trzech zawodników waszej drużyny jest zamieszanych w afery podatkowe, hipokryzja? Tak wgl, nie popieram ani jednego ani drugiego, i mam nadzieje ze sprawa z Karimem sie szybko wyjaśni, bo w nieciekawej sytuacji stawia moj klub;) pozdrawiam :)

0

@lucas1991 Tak tez to czytałem, ale osobno jego prawnik powiedział ze do niczego sie nie przyznał, pozostaje czekać na oficjalke;P o cieszy mnie to, dla mnie jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników w Realu. Może nie strzela tyle co Suarez, ale w rozgrywaniu jest nieoceniony, według mnie podobny poziom co Urugwajczyk. To taki offftop;-) pozdro!

0

@Szczepano Myślę tak samo, zawsze bawią mnie hejty na niego;) wiadomo że nie zawsze mu żre, ale już zacznie to gra kombinacyjna, bramki, asysty.. Wszystko się zgadza. Ale jednak Suarez to Suarez i jest chyba klasę nad wszystkimi napastnikami na świecie na ten moment;p

0

@lucas1991 Całkiem mozliwe, ale nigdy nie lubiałem tego typu porównań, Messi vs Ronaldo, no i Suarez vs Benzema :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?