La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

konto usunięte

6

Ja pierniczę, to dzisiaj sobota? Aha właśnie się dowiedziałem na 20 minut przed niedzielą. Dzień do dnia podobny :)

0

@WiSNiA90 Moglbys mi jakiegos linka wyslac do tej wypowiedzi ronaldo o mlodych talentach ? :P

konto usunięte

0

@kuba1624 Fangol tam było źródło, albo troll fotball na fb tam też było ale nie znajdę teraz bo gram w Diablo 3 :P jutro jc wkleję pod tym postem.

0

@WiSNiA90 Ok ;)

0

@WiSNiA90 Grasz w diablo 3 i piszesz posty? Ty to masz podzielność uwagi;-)

konto usunięte

0

@paoramirez1 Zlecenia, lub szczeliny robię a to 4 min mi zajmuję :)

0

@WiSNiA90 A tak btw, podoba co się diablo 3?? Mi wybitnie się nie spodobala ta gra. Moze dlatego, że przez wiele wiele długich godzin kosiłem w diablo 2, dla mnie to świętość i legenda, kocham ta grę, a w trzeciej części wszystko spaprali, od fabuły, przez system walki i rozwoju postaci, po grywalność.

konto usunięte

0

@paoramirez1 Ja na diablo 1 wychowany na psx, w 2 przegrałem tyle godzin, że się w pale nie mieści. 3 mnie trochę wkurza ale grać gram sam nie wiem czemu. Szczerze powiedziawaszy.

0

@WiSNiA90 Może z sentymentu grasz ;-)ach diablo 2 było zajebiste, mój paladyn wymiatał;-) dobra idę spać, bo jutro znów na druga zmianę. Adios!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?