La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

1

Co się dzieje z Adama Traore?? Wejście w zespół miał bardzo dobre a teraz nawet na ławce go nie ma...

3

@maniak33333 Chyba kontuzje dalej leczy.

1

@Gaucho na soccerway nie ma go w zawodnikach kontuzjowanych

konto usunięte

2

@Gaucho Niestety chłopak kontuzję wyleczył pod koniec września i od tego czasu wszedł 3 razy z ławki. Od ponad 2 tygodni nie łapie się nawet do kadry meczowej.

2

@Razorek No i popatrzcie jak tu nie kochać Lucho.Wszyscy zarzucali mu sprzedaż Adamy,Deulofeu,a pozostawienie w zespole Roberto no i proszę jak to nam wychodzi :) Ja wam powiem niech Lucho wprowadza tego Gumbau ;)

2

@Razorek Szkoda bo z tego co widziałem to 2 gole strzelił(jeden samoboj przeciwnika:) a grał bardzo mało

1

@Gaucho Tylko Deulofeu notuje asyste za asysta :)

0

@maniak33333 Jest bez formy to nie gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?