La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

konto usunięte

1

Troszkę nie na temat ale ciekawi mnie opinia nt. "medialnego lansu" celebrytów w ...reklamach! Abstrahując od sportowców i ich kontraktów reklamowych (trza za co rodzinę wykarmić) jak również młodych (>25 lat) gwiazd szoł biznesu, chciałbym się skupić na "dyplomowanych" aktorach, a właściwie na jednym, T. Kocie i jego gorących hitach na "antenie" pewnej sieci komórkowej! ...jest pewny nie(s)pisany "kodeks", iż aktorowi nie wypada występować w reklamach ale jak w przypadku M. Kondrata (emerytura) czy K. Jandy (własna marka) ma to jeszcze podstawy by oddychać w naturalny sposób

konto usunięte

3

@ACpiorunDC ...tak w przypadku wyżej wymienionego aktora, w moim mniemaniu, sytuacja z "Kot zaśpiewa" zakrawa po prostu o kicz i tandetę, ot taki "tani lans" 40-latka (-2, dla jasności) z syndromem Porsche!

konto usunięte

2

@ACpiorunDC rozumiem, że hajs musi się zgadzać ale gdzie w tym wszystkim miejsce na zwykłą aktorską wiarygodność?

btw, chciałem zobaczyć film o dr Relidze ale zwątpiłem, stąd moja rozkmina!

1

@ACpiorunDC To prawda.. te wszystkie reklamy z Kotem są tandetne. Nic śmiesznego, żałosne..

konto usunięte

2

@NGRonnie10 Kryzys wieku średniego? Cieszę się, że nie trybię sam w swoich refleksjach :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?