- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
3
Wiecie co? Ja nie zdziwię się, jak całe to lewactwo jeszcze nas, Węgrów, Czechów i Słowaków oskarży o te zamachy. Błagam Jarek, ratuj swój kraj.....
1
@Sparrow Już go niszczy, przestępca został ministrem
0
@pax Gdyby PO doszło do władzy, szybko wykonaliby polecenia swojej ciociuni merkel i wpuściliby tysiące terrorystów.
1
@Sparrow Jasne, kto Ci takie rzeczy naopowiadał? Ilu terrorystów juz wpuścili? Mieliśmy Euro 2012 i świetne miejsce na zamachy to ile było wtedy zamachów?
0
@pax A czy w 2012 roku nawiedził nas tak ogromny kryzys imigracyjny? Tak wielka fala islamistów, że trzeba własnych obywateli wysiedlać? Otóż NIE. pogódź się z tym.
1
@Sparrow A ile tysięcy terrorystów rząd PO wpuścił? Możesz przytoczyć dane?
0
@pax "Wpuściliby" napisałem. Przecież PO wyraziło zgodę na przyjęcie islamistów, dlaczego tak zaciekle ich bronisz?
1
@Sparrow Islamistów? A wiesz kim są islamiści? Znasz znaczenie tego słowa?
0
@pax Jeszcze brakuje żebyś napisał, że podobały Ci się zamachy w Paryżu.
Islamista - wyznawca najbardziej krwawej i okrutnej religii na świecie, zabijający w imię "boga" niewinnych ludzi.
1
@Sparrow Skoro islamista to osoba zabijająca w imię "boga" niewinnych ludzi to ilu zabijających w imię "boga" niewinnych ludzi miałaby wpuścić do Polski PO. Rozumiem, że każde dziecko to juz też terrorysta który zabijało w imie religii.