La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

1

Jak myślicie, czy ustawienie 4-4-2 będzie dobre na Euro? Moim zdaniem 4-3-3 byłoby lepsze. Problem jest ze skrzydłowymi. Obecnie najlepszy jest Grosicki, który dobre mecze przeplata gorszymi. Drugi jest Błaszczykowski, lecz on nie wytrzyma 90 minut na pełnych obrotach. W tym sezonie z Kuby zrobiła się straszna szklanka co jest wytłumaczeniem jego gorszej kondycji. Lepiej by było gdyby Kuba wchodził z ławki na ostatnie 30minut. Wtedy dałby drużynie o wiele więcej. Drugim skrzydłowym w formacji wyjściowej byłby w takim wypadku Arek Milik. Jedynym napastnikiem zostałby Robert. Przed nimi grałoby trzech środkowych pomocników. Pierwszym byłby Krychowiak, który sprawdza się też w roli rozgrywającego, a czasami może wdać się w drybling. Wspierałby go Zieliński, który zagrał wczoraj dobry mecz. Bardzo podobały mi się jego długie, bardzo dokładne podania. Chciałbym żeby trzecim pomocnikiem był Polański, lecz on chyba z przyczyn poza sportowych nie ma szans na powołanie. W takim razie zostaje Mączyński albo Jodłowiec. Ostatnio w lepszej formie jest ten pierwszy, co pokazał m.in. w meczu z Irlandią. Czas na nasz najsłabszy punkt czyli obronę. Islandczycy mieli bardzo dużo miejsca przy wyprowadzaniu kontrataków. Bardzo widoczne były błędy Szukały oraz długi powrót Piszczka. Na środku obrony postawiłbym na Glika oraz Pazdana, który rywalizowałby o miejsce w składzie z Szukałą. Na prawej obronie mamy Piszczka z Olkowskim. Ten drugi jest ostatnio w całkiem niezłej formie. Drugim bocznym obrońcą powinien być Rybus. Wawrzyniak może mu buty czyścić. Została już tylko pozycja bramkarza. Fabiański dobrze broni w Swansea, natomiast Szczęsny nieco gorzej radzi sobie w Romie. Postawiłbym na tego, który podczas sezonu będzie mógł pochwalić się lepszymi interwencjami oraz statystykami.Mam nadzieję, że do Euro rozwiąże się jednak problem skrzydłowych i będziemy grać 4-4-2.

0

@Wojtek2002Barcelona Pytanko jak wygląda Linetty w destrukcji?Mógłby grać z Krychowakiem i Zielińskim razem ?

0

@Gaucho Trudno określić, wczoraj zagrał krótko, a wcześniej mu się nie przyglądałem. Mam nadzieję, że z Czechami zagra długo i dobrze:)

0

@Wojtek2002Barcelona Właśnie nie wiem jak u niego z defensywą.Fajnie by było mieć taki środek pola w końcu kreatywny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?