La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

1

Polacy jak zwykle pierwsi do leczenia świata. Do udzielania rad. "Trza było tak a nie tak".. a nawet z kibolami poradzić Sb nie możemy :) Polacy to wielka rodzina i są doskonali ze tak latwo sądzą innych? A ja się boję po krakowskim osiedlu iść wieczorem bo tylko "moi bracia" czekają aż na nich spojrzę i wyciągną maczete. Ale to normalne, w końcu się nie wysadzaja!

5

@Matt_i1992 Ale to chrześcijańsko-narodowa maczeta a taka jest dozwolona.

1

@pax Wybacz, zapomniałem! Cofam komentarz!

2

@Matt_i1992 To żart, lub skrót myślowy pokazujący pewną mentalność Kalego. Nie chodzi o Ciebie, ale o tych co z jednej strony nawołują do nienawiści i przemocy a z drugiej piszą jacy to inni są źle bo nawołują do nienawiści i przemocy.

konto usunięte

0

@Matt_i1992 Pomijając fakty, z którymi się zgadzam (czyli praktycznie z całą wypowiedzią), nie cierpię pokazywania Krakowa jako miasta terroru i niebezpieczeństw. Mieszkając tu ponad 20 lat, chodząc po różnych częściach miasta o każdej porze dnia i nocy nigdy nie bałem się "maczety" i nikt normalny sie o to bać nie musi. Jasne że jak w każdym innym mieście można dostać "po pysku", można stracić portfel itp. Maczety, noże są praktycznie tylko i wyłącznie dla idiotów, którzy pod otoczką "kibicowania i sportu", tak naprawdę narkotyków i pieniędzy tną sie nawzajem, nikt przypadkowy nie szukając "nieszczęścia" go nie znajdzie. Ale najłatwiej żyć w wyobrażeniu że w Krakowie mordują wszystkich. Btw, nie lubię "kiboli", uważam że nie są ani elitą intelektualną, ani godni tego żeby nazywać się kibicami danego klubu, ale zgadnij kto pierwszy by Ci pomógł w Krakowie, jakby w biały dzień napadli Cię "uchodźcy" ? Tak, własnie "Kibole"...smutne ale prawdziwe, pozdrawiam ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?