- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
3
Mateusz Miazga zadebiutował w nocy w barwach USA. 20 letni obrońca już niestety nie może zagrać dla Polski.
Wiem że Miazga byłby tzw. farbowanym lisem ale patrząc na naszych stoperów (nie licząc Kamila Glika) to aż dziwne że Adam Nawałka nawet nie spojrzał na Miazgę... Może gra "tylko" w MLS ale jest młody i podobno utalentowany, trochę szkoda że Polska o niego nie powalczyła. Do stracenia i tak nic nie mamy bo ktoś obok Glika grać musi, a kto wie może Miazga byłby tym kogo szukamy (tym bardziej że młody, a więc będzie się jeszcze rozwijał)?
1
@Stinger Co prawda widziałem tylko 1 mecz, z jego udziałem, ale zrobił na mnie duże wrażenie. Z Glikiem mógłby stworzyć naprawdę solidny duet. No ale cóż, wolą Cionka...
2
@Mathieo No właśnie i tego nie rozumiem... Przyznaje że o Miazdze dużo nie wiem ale patrząc na Cionka to nie uważam że Miazga jest od niego gorszy tym bardziej że wiek bardzo działa na jego korzyść.
Wczoraj Szukała znowu pokazał że formy ze Steauy już dawno nie ma, Kamiński z Lecha póki co dalej nie gra jakby talent nakazywał... Zostaje Pazdan który jest solidny ale jednak drugiego Glika długo nie znajdziemy...
1
@Stinger Chociaż kto wie, może proponowali Miazdze gre w naszej kadrze ale on wybrał USA?
2
@Mathieo Mowil ze zagra tam gdzie dostanie pierwsze powołanie
1
@kanz1794 Aha. To tym bardziej szkoda, że Nawałka go nie powołał.
1
@Mathieo Może tak być ale jeśli niczego nie pominąłem to Miazga nie wykluczał gry dla Polski i mówił że może dla nas zagrać, pytanie tylko czy zmienił zdanie czy może miał dosyć czekania i wybrał USA tym bardziej że Klinsmann się nie pierd***ł i wysłał mu powołanie?
1
@Stinger No trudno. Pozostaje nam wierzyć, że Szukała albo Pazdan wskoczą na poziom Glika...
1
@Mathieo He he raczej to nie możliwe, pozostaje nam liczyć że któryś z nich ogarnie się i będzie grał co najmniej poprawnie, a wtedy Glik da radę ze swoja pozycję i asekuracją kolegi.
Tak w ogóle liczę (jeszcze) na Salamona, uważam że on ma talent większy od Szukały i Pazdana.
0
@Stinger A orientujesz się jak Salamon sobie radzi w Cagilari? Bo po odejściu z Milanu przestałem śledzić jego karierę.
1
@Mathieo Nie najgorzej, co prawda nie oglądam ale z tego co czytałem jeśli gra to zbiera całkiem fajne noty. Oczywiście nie zawsze jest bezbłędny i nie zawsze gra w podstawowym składzie ale jednak gra w liderze Serie B to też nie jest łatwa sprawa, a Salamon gra.
Ostatnio jednak bodajże 3-4 mecze nie grał ale znowu wrócił do pierwszej jedenastki, dlatego chciałbym żeby Nawałka go powołał i sprawdził.
0
@Stinger No to fajnie.
Miło się z tobą gadało :D