- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
0
Po tym co się ostatnio stało, w ciemnych barwach widzę EURO 2016. Ja nawet mając bilety, chyba bym nie zaryzykował udziału w tej imprezie.
1
@BLASK007 No jeden z zamachowców podobno też miał bilet na mecz Francja - Niemcy ale został zdemaskowany na bramkach, że posiada pas szahida i zdetonował się uciekając. Plan mieli taki, że jeden wejdzie z biletem i detonuje się na trybunach a x2 miało czekać na bramkach i zdetonować się jak ludzie w panice będą uciekać ze stadionu. Całe szczęście, że im nie "wypalił" ten plan.
0
@SinMistico O tym bilecie chyba się nie potwierdziło. Ale wejść próbował.
0
@SinMistico Czytalam tą wersje co Ty napisales ale ja rowniez czytalam, ze jeden z zamachowcow nie mial biletu i mimo to chcial wejsc no ale oczywiscie bez biletu go nie wpuscili. A dzis przeczytalam rowniez, ze matka jednego z zamachowcow ktory wysadzil sie pod stadionem stwierdzila, ze wysadził sie ze stresu...
0
@pawelfcb2010 No i już mamy syf, a co to będzie jak będzie kilka stadionów do pilnowania na raz, naście lub więcej stref kibica + setki knajp. A to jeszcze nie wszytko, bo Francja ma sporo miejsc do zwiedzania, więc tacy kibice raczej jadąc na EURO nie odpuszczą sobie zwiedzania.
1
@louitv zestresował się bo może postawił 100 dirhanów na Niemcy w 1-szej połowie?
0
@ACpiorunDC Najwyrazniej...
0
@louitv No przeciez kazdy normalny czlowiek jak sie zestresuje to sie wysadza w powietrze :D
0
@pawelfcb2010 To ja w sobote chyba sie wysadze bo bede miala takiego stresa przed meczem...xD