La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

3

Koszyk I: Francja, Hiszpania, Niemcy, Anglia, Portugalia, Belgia
Koszyk II: Włochy, Rosja, Szwajcaria, Austria, Chorwacja, Ukraina
Koszyk III: Czechy, Szwecja, Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry
Koszyk IV: Turcja, Irlandia, Islandia, Walia, Albania, Irlandia Północna

Szkoda, że Węgrzy znaleźli się jednak w trzecim koszyku, bo liczyłem, że uda nam się z nimi zagrać. Wymarzona grupa? Portugalia, Rosja, Polska i... Albania?

konto usunięte

0

@hen0x za Albanie można by znowu ograć Irlandie ;) ale jak nie to się zgadzam w 100 % na taką :)

0

@hen0x Na jakiej zasadzie są ustawione koszyki?

3

@jackgozdo Jeden ''słabeusz'' dla pewności by się przydał. Irlandia to wymagający przeciwnik, a wypadałoby również nastrzelać trochę bramek, coby ewentualnie załapać się na awans z trzeciego miejsca.

1

@Klaudix Według rankingu reprezentacji UEFA.

0

@hen0x Myślałam , że Walia jest wyżej :o

0

@Klaudix Gdyby było według rankingu FIFA, bylibyśmy 3 najsłabszą drużyną, czyli 4 Koszyk

konto usunięte

0

@hen0x no tak tylko czy Albania jest faktycznie najsłabsza,ograli Portugalie,my Niemców,nie ma już słabych ekip . ale jeśli utrzymamy formę jestem spokojny o awans ;)

1

@Klaudix W rankingu FIFA owszem, ale ten europejski działa na nieco innych zasadach. http://pilkainfo.pl/ranking/reprezentacji.php?ranking=2 - wygląda to tak.

konto usunięte

1

@jackgozdo Albania miała świetne eliminacje ale teraz w towarzyskich się nie popisali. Oczywiście wiem że towarzyskie, a mecze o punkty to różnica jednak mimo wszystko nie spodziewam się by na Euro zdziałali coś wielkiego.
Myślę że jednak z tego 4 koszyka będą jedni z najlepszych rywali do wylosowania aczkolwiek nie pogardziłbym Irlandią PŁN czy Irlandią.

1

@jackgozdo Racja, nie ma już słabych ekip, ale nie wydaje mi się, żeby Albania była trudniejszym rywalem niż Islandia czy Irlandia Północna. Przedwczoraj Albańczycy zremisowali 2:2 z Gruzją, której my wbiliśmy 8 bramek w ostatnich dwóch meczach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?