La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

1

Dpuglas co by wkopał :P

16

@FafitFCB Ja jebie, ale Miranda bez charakteryzacji to mógłby śmiało zagrać w sequelu filmosława w reżyserii Wernera Herzoga pt. "Nosferatu wampir 2", na kiego jakikolwiek casting do owego filmosława, gdyż wypisz-wymaluj Miranda to jest strzał w przysłowiową dziesiątkę, Ohyeah!!! :)No, Douglas zajebiaszczy i wypasiaszczy croissant z rzutu wolnego, aż mi szczena wypadła z zawiasów, istny shocking!

17

@FafitFCB Douglas? No ja Cię kręcę, ale przekocur i turbokozak, cóż za genialna asysta w jego wykonaniu, nie mam słów!!!

20

@Don-Corleone 3 do nula dla Brazoli, a kto maczał swe czaderskie giczoły przy bramce Filipe Luisa? Lufa pytanie? Wiadomo - Costa, no jprdl!!! Co ja płodzę sam do siebie, chyba cierpię na całkowite odmóżdżenie oraz degrengoladę opon zimowych, tak więc koniec pitolenia, żegnam nocnych kowbojów/kowboi i nocnych marków! :)Dopiero w czerwcu nastepny maraton meczorów w strefie południowoamerykańskiej i hicior nad hiciorami, czyli Chile contra Albicelestes... rewanż za finałowy meczor Z Copa América, mniemam, iż z Lionelem w roli głównej, oby!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?