- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 595 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 595 Culés
2
Ludziska, Pique jaki jest każdy wie. Raz gra jak profesor by potem następnym razem się skompromitować ale kto do niego na klasyk ? Ja jestem za tym, żeby u jego boku wystąpił Verminator. Nie wiem czemu ale wierzę w niego. Kiedyś był najlepszym stoperem BPL a to coś znaczy. Teraz po tym jak wyleczył te kontuzje sztab twierdzi, że na treningach jest niesamowity.
Mathieu dla mnie jest słaby, Bartrę zmarnowaliśmy niestety (nie pamiętam kiedy to było ale miał taką passę kiedyś, że ratował nam tak dupę że szok, przebił nawet Pique ale potem przyszły takie wtopy jak 7up od Bayernu i to jak go Bale'tnica objechał) a Masche chociaż już któryś sezon gra na ŚO to nigdy mnie nie przekona do siebie na tej pozycji.
0
@SinMistico Masche albo Verma :)
0
@SinMistico Bartre powinnismy sprzedać za jakieś 15mln i kupić Laporte/Mustafiego mlody dobry obronca na lata i warto wydać te 50mln i mieć SOLIDNEGO obrońce a nie bawienie sie w cyrki ;)
0
@BooKeeR A to takiego zdania zawsze byłem. I było też sporo fajnych nazwisk to jak zwykle kombinowaliśmy jak koń pod górę. Najbardziej rozwalił mnie tekst Zubiego gdy twierdził, że wracający po kontuzji Puzi to nasz zimowy transfer swego czasu. Jak dla mnie szkoda było kasy za Mathieu, było dołożyć i kupić kogoś młodego i porządnego i ogrywac go z Bartrą. A jak co do czego by przyszło to wiadomo Pique + Masche ale zarząd wie swoje lepiej
0
@SinMistico Mascherano bez wątpienia. Nie wyobrażam sobie tak ważnego meczu bez Szefuncia na boisku.