La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 883 Culés

5

Neymar nigdy nie będzie do wyjęcia z Barçy, NIGDY! Musielibyśmy dać im chyba całe BBC i Jamesa, nie wiem czy jeszcze nie dopłacić. Kolega niżej napisał, że może wymienić Jamesa i dopłacić... James jest świetny, ale porównywać go do obecnego Neymara to obraza dla Brazylijczyka. Nie dość, że ma podobny do Jamesa przegląd pola, to bije kolombijczyka w kwestii dryblingu, efektowności, nie chcę wspominać nawet o szybkości bo tutaj chyba nie ma o czym mówić. Neymar to obecnie zbliżony poziom Messiego z jego dobry sezonów, a czego można się spodziewać po drużynie, która ma dwóch Messich w składzie?? Będzie biła każdego, KAŻDEGO i trzeba się z tym pogodzić. Jeden z mądrzejszych komentarzy na fioletowej

0

@BarcelonaVeB Wow, w szoku jestem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?