La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

0

Co do dzisiejszych skoków naszych to Tajnerowi powinno być wstyd za te gadanie przed sezonem, że ta 7 zawodników jest na miare czołowej 20, jak 16 latek ich wszystkich pobił (oprócz Stocha, przynajmniej honor obronił że wpadł do drugiej serii). Kolejny sezon źle sie zaczyna i jak tak dalej będzie to znowu możemy miec sytuacje jak za Małysza, czyli teraz Stoch prowadzi a potem długo, długo nic.

Niestety.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Bez przesady nawet w zeszlym sezonie bylo kilka razy lepiej niz za Malysza. Co do Tajnera, to akurat teraz troche racji pewnie mial, Malysz mowil troche mniej optymistycznie, ale jednak, ze nasi sa w dobrej formie, a Malyszowi jednak wierzyc mozna. Mysle, ze to chwilowe i za 2-3 tygodnie beda juz skakac dobrze.

0

@pawelfcb2010 oby było jak piszesz ale... zobaczymy

konto usunięte

2

@pawelfcb2010 Akurat Tajner racji nie ma, nie rozumiem jak jeszcze ktoś może mu w ogóle wierzyć.
Pamiętasz poprzedni sezon? Do końca sezonu była gadka że Polacy muszą spokojnie wejść w sezon i będzie dobrze, sezon się skończył, a poza Stochem i Żyłą i co nieco Murańką i Zniszczołem (ale to dwa takie talenty że już powinni dawno bić się co najmniej o TOP 15 PŚ) było fatalnie bo wyników Ziobry, Kota i Kubackiego nie można brać na poważnie. O reszcie nawet nie ma co wspominać.
Zapowiedzi Tajnera były jeszcze większe, jak on to mówił? Mamy 12(?) skoczków gotowych na TOP 30 PŚ... Fakt że teraz wymieniali głównie 7-8 skoczków ale jak to pokazał pierwszy weekend dalej za dużo...

konto usunięte

0

@Stinger Nie mowie o Tajnerze, tylko o Malyszu, ktory mowil, ze nasi skacza dobrze. A Tajner mowic musi bo go non stop zapraszaja do studia TVP i pytaja, a przeciez nie powie, ze jest zle. Zreszta dlatego ogladam na Eurosporcie.

konto usunięte

0

@pawelfcb2010 "Co do Tajnera, to akurat teraz troche racji pewnie miał"

Nie żebym coś ale to zdanie jest o Tajnerze? No przynajmniej na to wygląda...

konto usunięte

0

@Stinger No troche racji byc moze mial, skoro Malysz mowil, ze jest dobrze.

konto usunięte

1

@pawelfcb2010 Albo inaczej, to Małysz racji nie miał skoro gadał to samo co Tajner... Wiesz co? Ja nie wierzę w to że tydzień temu wszyscy Polacy byli w super formie, a teraz nagle ledwo przeskakują bulę... Rozumiem 1-2 nie utrzymało formy, rozumiem 1-2 przepadło przez loteryjne warunki ale zobacz że u nas nikt nawet Stoch nie skoczył jak należy... Ani w treningach ani w konkursach Polacy nie oddali żadnego bardzo dobrego skoku nie licząc pierwszego skoku Kamila w dzisiejszego konkursu.

Jeśli ktoś jest w formie to skacze dobrze, a Polacy skaczą fatalnie. Niestety i Tajner i Małysz i Kruczek za bardzo chwalili. Być może za 1-2 tygodnie będzie lepiej ale forma podobna miała być dzisiaj, a jej nie było...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?