La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

0

Ciekawe co Suarez sączy zawsze z tego kubka :D
http://www.conmebol.com/sites/default/files/000_mvd6507494.jpg

3

@jedrek7000 Łzy Madrytu

0

@jedrek7000 Herbate mate czy jakoś tak.

konto usunięte

2

@jedrek7000 Nie żebym coś ale pamiętasz naszą rozmowę sprzed El Clasico?
Nie chwalę się ale wyszło na moje (i tych którzy mieli takie samo zdanie jak ja).
Leo Messi nie grał od początku, a więc było zachowanie pewnej ostrożności, a więc tak jak przypuszczałem.

0

@Stinger Nikt się nie spodziewał takiej miazgi ze strony Barcy :D można powiedzieć że Lio wszedł na gotowe ale wszedł więc wszystko z nim było w porządku :D

konto usunięte

0

@jedrek7000 Oczywiście nikt ale rozmowa była na temat gry Leo, a że wszedł? No to przecież wielu mówiło że wjedzie i zagra tyle że upierałeś się że musi grać od początku... A jednak nie zagrał.

1

@jedrek7000 Yerba Mate - napój popularny w całej Ameryce Południowej (głównie Argentyna i Urugwaj) :) Pije się to właśnie z takiego czegoś :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?