La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

0

A więc Sevilla u siebie najlepszych ogrywa.
Barca, Real, Valencia kto następny? Oby Juve!

1

@Stinger Wole by Juve skończył na pierwszy miejscu z wiadomego powodu :)

Tak samo Chelsea nie chce by skończyło na drugim nie chce na nich trafić
Wole Benfice

natomiast Manchester także może odpaść kosztem PSV chyba.

0

@Wojciech6 Porto a nie Benfice :p

konto usunięte

1

@Wojciech6 No właśnie nie wiem z jakiego powodu? Nie chcesz by na nich trafiła Barca czy chcesz by Barca trafiła na City?

0

@Dzemix111 Tak za często myśle o Benfice bo już raz Barca tam grała.

Porto Ikera wole jeśli już

1

@Stinger Tak bo teraz City leci do Juventusu i śmiem twierdzić iż będzie 0:0 Juve postawa obronę stara jak dama wg Nc+ :)

A City to lepiej niech trafi na Bayern chyba 3 ci raz nie będzie City Barca .

konto usunięte

0

@Wojciech6 City w ostatniej kolejce gra u siebie z M'Gladbach, Juve leci do Sevilli...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?