La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

0

Nie wiem jak możecie wierzyć w to że Ronaldo nie będzie w finałowej trójce ZP.
Przecież tam nie liczą się osiągnięcia, statystyki, indywidualne wyniki, ale przeze wszystkim kwestie marketingowe. Gdyby liczyły się tylko osiągnięcia i liczby, to w nominowanych byliby gracze z Zimbabwe, bo strzelają po 10 bramek na mecz.

0

@jacobFCB Wierzymy gdy kierujemy się rozumem czysto sportowym :)

konto usunięte

0

@jacobFCB Nie wiem może tylko dla mnie to jest takie proste.
W tym roku dominowała Barca i MNS więc ta trójka powinna być w TOP3
Za rok może będzie inaczej i wtedy też bym chciał by była faktycznie najlepsza trójka pod względem sportowym.. ale wiem że jest to myślenie życzeniowe.

0

@Stig Życie jest proste gdy polityka się w nie nie miesza. Natomiast futbol polityką jest aż przesiąknięty. Nikt nigdy nie pozwoli na 100% dominację Barcelony w każdym aspekcie. I indywidualnym i zespołowym.

0

@jacobFCB parę lat temu Messi Iniesta i Xavi byli w trójce więc już raz pozwolili ;p

konto usunięte

2

@lucas1991 tyle że wtedy, Iniesta i Xavi "uzupełnili" trójkę w głównej mierze dzięki złotemu medalowi na Mundialu!
...sytuacja z MSN opiera się już tylko (przede wszystkim) na kręgosłupie sukcesów Blaugrany!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?