La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

7

Coraz bardziej wątpliwe by Real dostał karę , na fioletowej piszą ze zawodnik nie dostał informacji i wg prawa nie powinno się go karać jeśli informacja nie dotarła wprost do niego , prawnicy Realu idą w zaparte i coś czuje ze wyjdą z tego obronną ręką , szkoda ze jedni mogą wiecej a inni nie .

4

@barceloonka92 Jak nie dostał, jak wszystkie kluby dostały faks o zawodnikach, którzy mają karę. Polecą i żadnego tłumaczenia nie mają

konto usunięte

3

@barceloonka92 https://pbs.twimg.com/media/CVQi69IXAAAOt3H.jpg:large
Ten fax dostał każdy klub, więc tłumaczenie Realu Madryt jest tylko kolejnym krokiem by ośmieszać ten klub dalej.

0

@Stig Ok klub dostał ale zawodnik tłumaczy się ze do niego ta informacja nie dotarła a powinna i juz mają usprawiedliwienie ze skoro on nie dostał pisma to nie mają prawa karać

konto usunięte

0

@barceloonka92 To niech ma pretensje do Realu Madryt że go nie poinformowali o zawieszeniu.
Jak widać na moim obrazku fax był, tylko po prostu w Madrycie zapadli w sen zimowy i nikt tego nie sprawdzał.
Nie mają logicznego wytłumaczenia, jedynie Perez musiałby przelew zrobić by wyszli z tego bez wyrzucenia z rozgrywek.

0

@Stig Oby TaK było i by sprawiedliwości stała się zadość . Wtedy pokażą ze nie ważne jaki klub to jest równe traktowanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?