- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1112 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1112 Culés
5
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02938/lavezzitattoo1_2938148b.jpg
Zapraszamy tego pana to Barcelony :D
Tak wiem, takie to typowe dla dziewczyny...
0
@Klaudix Dziewczyny lubią tandetne tatuaże?:)
0
@karci0 Chodzi o całokształt :D
A ja akurat jestem fanką tatuaży, sama mam jeden, drugi po nowym roku. A jego tatuaże nie są wcale tandetne, bo mi się nawet podobają.
0
@Klaudix A co on spodnie zdejmuje?
0
@Klaudix tatuaże są spoko jeśli są ładne i z pomysłem, te są po prostu słabe imo, jaki masz jeśli to nie tajemnica ?
2
@Klaudix Dobry pomysł, będzie w Klasyku rozpraszał Ronaldo. Nawet nie trzeba go wystawiać, może z ławki nęcić Portugalczyka.
0
@karci0 Wiem , że pewnie oklepany ale kotwica na kostce ;) średnich rozmiarów. Górna część się jakby rozpada i z niej wylatują ptaki.
0
@Klaudix kotwica coś symbolizuje? na kobietach dużo bardziej mi się podobają tatuaże :P faceci często mają słabe np. tribale :V