- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
5
Pomyśleć że w 2006 roku moim ulubionym piłkarzem był... Cristiano Ronaldo XD ;-;
6
@Dzemix111 Poważnie? Ja tam jakoś nigdy go nie lubiłem... Nie wiem czemu ale jak tylko zaczął grać, a szczególnie w United bo to już najwyższa półka to miałem "coś" do niego i tak zostało.
Jego gra w Realu tylko mocno do tego dołożyła...
1
@Stinger Ronaldo lubiłem za ten jego drybling, potrafił wkręcić obrońce w ziemie... w sumie jedynym poważnym argumentem dla mnie było to że było o nim głośno w TV :) Miałem 8 lat więc łykałem wszystko
3
@Dzemix111 Ja jak bylam taka maała to mi sie strasznie podobal! Moj bray kupowal bravo sport i CR byl kiedys na okladce, w stroju portugalii i tak mi sie podobal..ale jakos przestal hmm^^
1
@Dzemix111 Ja np. nie trawię typa od EURO 2004, czyli praktycznie od samego początku jego ''wielkiej'' kariery.
2
@Dzemix111 mam to samo, moze nie byl ulubionym ale jednym z ulubionych. Teraz jest tym ktorego nie lubie najbardziej.
3
@louitv Hehe :D Ja CR lubiłem jak grał w United, jeden z moich braci kibicuje właśnie United i jakoś wtedy do Ronaldo nic nie miałem ale jak już przeszedł do Realu to inna sprawa.. przestałem go lubić, może nie z dnia na dzień, ale no w kilka miesięcy :)