La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1146 Culés

1

Pomożecie mi znaleźć tytuł jednej kreskówki, która kiedyś leciała na Fox Kids bodajże? Było tam o jakiejś jednostce specjalnej walczącej z kosmitami, czy coś takiego, leciało raczej wieczorami. Pamiętam, że w jednym odcinku w pewnym mieście trwała susza, a gdy w końcu z jakiejś dziwnej chmury spadł deszcz, to ten zatruwał ludzi i wprowadzał ich w stan śpiączki. Strasznie mi się za dzieciaka ta kreskówka podobała i gdyby mi się udało, to chciałabym ją sobie odświeżyć.

konto usunięte

1

@Nigaki 

Może to o to chodzi, ja osobiście zawsze lubiłem motomyszy z marsa:D

1

@Nigaki A mi się wydaje, że chodzi Ci o Team Galaxy chociaż pewna nie jestem xd

2

@ksobi Bingo, to właśnie to. Dzięki wielkie :)
Motomyszy też były świetne, chyba także je sobie odświeżę w wolnej chwili :D

0

@Klaudix Na pewno nie Team Galaxy, niemniej kreskówka była przednia, zwłaszcza te fajne roboty w każdym zespole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?