La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 805 Culés

5

"Remis boli" albo niektórzy traktują ten remis jak porażkę. Masakra z Wami :D. Przecież już na początku sezonu każdy wiedział, że będzie mega ciężko do Stycznia, tymczasem walczymy we wszystkich rozgrywkach, w lidze jesteśmy na czele, w LM wyszliśmy na 1 miejscu z grupy, w CDR gramy w kolejnej rundzie.

Czemu miało być ciężko do stycznia? Brak zmienników, motywacja też lekko spadła po tak sytym poprzednim sezonie, Messi jeszcze kontuzji się nabawił, nie było ciekawie. Już jest połowa Grudnia, Leo z meczu na mecz będzie miał lepszą formę, już niedługo do gry wkracza Aleix i Turan, zapowiada się ciekawa walka na wszystkich trzech frontach.

Jedno co chciałbym żeby piłkarze zrobili do końca roku - to wygrana KMŚ. To będzie pozytywny kopniak w tyłek na następny rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?